Lektor/-ka nemeckého jazyka Lektor/-ka anglického jazyk Lektor/-ka slovenského jazyka

International House Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves , Stupava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
16.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
v závislosti od dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyučovanie nemeckého, anglického, slovenského jazyka pre medzinárodnú spoločnosť. Miesto výučby v Devínskej Novej Vsi a v Stupave.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 9. január 2017
Zasielajte, prosím, Váš životopis vo forme Europassu s motivačným listom v slovenskom a nemeckom alebo anglickom jazyku na e-mailovú adresu gondusova@ihbratislava.sk
Dovoľujeme si vás upozorniť, že si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Vopred ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.1.2017 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské pedagogické vzdelanie v odbore jazyk a literatúra alebo kombinácia iného VŠ vzdelania so štátnou jazykovou skúškou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, dochvíľnosť, zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, samostatnosť

Medzinárodná jazyková škola International House Bratislava pôsobí na trhu od roku 1999 a patrí medzi renomované školy na Slovensku. Patrí do celosvetovej siete škôl IHWO. Zameriava sa na výučbu: angličtiny, nemčiny, ruštiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny a slovenčiny pre cudzincov. Cieľom jazykovej školy je poskytovať kvalitné vzdelávanie pre poslucháčov v kurzoch pre verejnosť a vo firmách rôznej veľkosti a zamerania. Poslucháči školy majú možnosť absolvovať skúšky: Cambridgeské, ETS, ECL na pôde školy. Poskytujeme priestor na profesijný rast učiteľov ponukou mnohých medzinárodne uznávaných metodologických školení napr.: CELTA, IH CYLT atd..

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Námestie SNP 14
811 06 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2814470   Dátum zverejnenia: 6.12.2016