Opatrovanie v Holandsku

International Comprehensive Care Association

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na túto pozíciu hľadáme opatrovateľku, ktorá je empatická, trpezlivá, pro-aktívna, rada cestuje a je ochotná cestovať s rodinou, keď je to to potrebné. Samostatná izba je samozrejmosť. Požadujeme vodičský preukaz, AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni. Tiež ľahšie domáce práce. Pracuje sa na slov.živnosť.

Práca je bez sprostredkovateľských a iných poplatkov, cesta preplácaná, zabezpečená no nie viazaná. Ubytovanie a strava zdarma u klienta.
Možnosť cestovať a spoznávať svet.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Jedná sa ostarostlivosť o 47ročného pána, ktorý trpí ALS chorobou ( amiotrofická laterálna skleróza) v menej agresívnej forme. V r. 2010 mu diagnostikovali symptómy tohto ochorenia a tak zriadil vlastnú spoločnosť, aby našiel vhodný liek, liečbu na tento druh ochorenia (viď treeway.nl) . Pán žije s jeho manželkou a dvomi synmi, ktorý študujú v UK. Uvedomujú si, že jeho zdravie sa zhoršuje a potrebuje pomoc s bežnými činnosťami,keď sa cíti oslabený a unavený. Manželka je nápomocná, stará sa tiež o svojho manžela a po dohode s nimi pomáha v určitých časových intervaloch opatrovateľka. Keďže si chcú zachovať svoje „súkromie“, opatrovateľka bude bývať v blízkosti s našou ďaľšou opatrovateľkou v nedalekom dome. Pán často aj s manželkou cestujú a asi 6 mesiacov v roku trávia v Portugalsku, kde potrebujú tiež pomoc a podporu zo strany opatrovateľky. Momentálne sa pán tiež nachádza v zahraničí kvôli podnikateľským aktivitám a na týchto cestách bude potrebovať tiež opatrovateľskú pomoc.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

predchádzajúce skúsenosti, trpezlivosť, empatia,

Happyhomecare (ICCA s.r.o) sa zaoberá sprostredkovaním opatrovania v Holandsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2400155  Dátum zverejnenia: 19.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500