Zdravotnícky personál v Holandsku

International Comprehensive Care Association

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
začiatok augusta
Mzdové podmienky (brutto)
1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zdrav. sestru/asistenku 9 ročnému dievčatku Zahra ( 140 cm, 35-40kg ). Dieťa žije so svojou matkou v byte v meste Zoetermeer.
Zahre po komplikovanom pôrode bol diagnostikovaný Lennox-Gastautový syndróm ( forma ťažko liečitelnej epilepsie) a West syndróm ( malígna epilepsia ). Je autistka, nehovorí ale komunikuje telom, je inkontinetná.
Je priateľská a spoločenská, vyhľadáva nové kontakty, je hravá a rada sa obíjma. Len zriedka sa stáva, že je frustrovaná a zlostná, čo je následkom neschopnosti vyjadriť samú seba.
Zavedenú má žalúdočnú sondu, pohybuje sa pomocou vozíčka – v byte sama, no vonku potrebuje pomoc. Má rada dlhé prechádzky, rada pozerá televíziu, počúva hudbu, hrá sa alebo mazlí s mačkou. Je vo veku, keď sa už u nej prejavuje predčasná puberta.
Cez týždeň v čase od 8:45 – 15:15 navštevuje školu, kde sa jej dostane požadovanej starostlivosti. Od opatrovateľky/zdrav. sestry sa vyžaduje najmä trpezlivosť a aby mala vzťah k „ zvláštnym deťom“ , starostlivosť počas zvyšku dňa a vo výnimočných prípadoch i v noci, ďalej pomoc pri obliekaní, umývaní, prebaľovaní, kŕmení cez sondu, nákupoch a pomoc s domácnosťou na pár hodín týždenne, kým je dievčatko v škole.
K dispozícii je samostatná izba a pripojenie na internet.

cesta preplácaná, žiadne poplatky,

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

predošlé skúsenosti v oblasti zdravotníctva, trpezlivosť,

Happyhomecare (ICCA s.r.o) sa zaoberá sprostredkovaním opatrovania v Holandsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2199420  Dátum zverejnenia: 28.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 EUR/mesiac