Opatrovateľka - Holandsko

International Comprehensive Care Association

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
26.7.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o 48 ročnú pani, vážiacu 45 kg, ktorá sa zotavuje z atrofii svalstva spôsobenej jedlom. Pomaly sa zotavuje, v určitých intervalov dňa potrebuje pomoc. Pani žije so svojím manželom v príjemnom prostredí, opatrovateľka bude mať svoje vlastné súkromie v osobitnom dome v spoločnom dvore. Manžel klientky je veľmi nápomocný.
Od opatrovateľky sa vyžaduje pomoc pri vstávaní, obliekaní, podávaní jedla a kŕmení, podávaní liekov a výživových doplnkov a bežných opatrovateľských úkonoch. Vyžaduje sa tiež starostlivosť o udržanie chodu domácností, ako je upratovanie 1x do týždňa, varenie, pranie, nákupy a pod.
Ide o 24-hodinovú starostlivosť, voľno po dohode s klientom
U pani pracuje naša opatrovateľka, ktorá novej opatrovateľke poskytne všetky potrebné informácie a zaučí ju.

Preplácanie cestovného, bez poplatkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Jedná sa o 48 ročnú pani

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na toto pracovné miesto hľadáme opatrovateľku-nefajčiarku so znalosťou anglického jazyka, príp. holandského jazyka, fyzicky zdatnú a najmä trpezlivú.

Happyhomecare (ICCA s.r.o) sa zaoberá sprostredkovaním opatrovania v Holandsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1782753  Dátum zverejnenia: 26.6.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 EUR/mesiac