Obchodný asistent

Intermediate

Miesto práce
Medená 18, 81102 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 550 EUR/mesiac, Výhodné a motivačné finančné hodnotenie vzhľadom na dosahované výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počas zapracovania:
- zabezpečuje spracovanie informácií a prípravu obchodného plánu a podkladov pre klientov
- zabezpečuje plánovanie termínov s klientmi
- komunikuje s klientelou spoločnosti, aktívne budovanie vlastného portfolia klientov
- zúčastňuje sa na stretnutiach s klientmi spolu s manažérom
- podieľa sa na obchodnej činnosti klientského centra
- plní operatívne úlohy
Po zapracovaní:
- samostatne vedie stretnutia s klientmi
- samostatne zabezpečuje prípravu finančného plánu a správu klientov, plánovanie
Možnosť rastu a na základe výsledkov aj postupu na pozíciu finančného špecialistu

- možnosť transparentného kariérneho rastu
- atraktívne pracovné podmienky
- možnosť pracovať v podmienkach modernej a stabilnej spoločnosti,
- motivujúce platové podmienky v súlade s výsledkami a kvalitou výstupov (viaczložkové platové ohodnotenie)
- bezkonkurenčný provízny cenník zodpovedajúci výkonu
- služobný telefón aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

správa privátnych financií

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2893430  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 550 EUR/mesiac, Výhodné a motivačné finančné hodnotenie vzhľadom na dosahované výsledky