Zvárač

INTERKOV STEEL, s.r.o.

Krivianska 1263, 082 71 Lipany, Prešovský kraj, Prešov, Sabinov, Stará Ľubovňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie oceľových konštrucií
čítanie výkresovej dokumentácie
Zváranie CO2

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Zvárač, zámočník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rodinná spoločnosť INTERKOV STEEL pôsobí na trhu v oblasti strojárskeho priemyslu. Zaoberá sa výrobou a montážou ťažkých a ľahkých oceľových konštrukcií. Medzi hlavné predmety našej činnosti patria:

Oceľové konštrukcie pre stavebné celky
Technologické zariadenia pre stavebný priemysel
Oceľové haly, budovy, nosné konštrukcie
Paletové zakladače pre automobilový a iný priemysel
Tlakové nádoby
Spoločnosť bola založená v roku 1999 a od svojho založenia sídli v Lipanoch v okrese Sabinov. Začiatky našej činnosti boli spojené s výrobou oceľových kontajnerov neskôr od r.2003 sa začala sériová výroba kotlových telies a príslušných komponentov na biomasu. Postupne sa spoločnosť začala orientovať na výrobu ľahkých ako aj ťažkých oceľových konštrukcií pre stavebný priemysel.
Ďalším medzníkom spoločnosti bol začiatok výroby technologických zariadení pre stavebný priemysel a to výroba mycích zariadení pre nákladné a úžitkové vozidlá. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva cca 60 špecializovaných zamestnancov.

Hlavným cieľom našej rodinnej spoločnosti je neustále zlepšovanie sa podľa požiadaviek zákazníka. Ku každému projektu sa náš tím stavia spoľahlivo, zodpovedne a hlavne odborne.

Krivianska 1263
082 71 Lipany

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Dušan Matija
Tel.: 0948288930
E-mail: poslať životopis
ID: 3156608   Dátum zverejnenia: 10.8.2017