Vedúci predajne

INTERKON TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 12/B, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Špecifikované na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zabezpečovanie plynulého chodu obchodnej prevádzky.
2. Riadenie a vedenie tímu predavačov/predajcov.
3. Objednávanie tovaru a služieb v závislosti od stavu zásob a okolností.
4. Zabezpečovanie spokojnosti zákazníka, kvality obsluhy na predajni, poradenstvo zákazníkom.
5. Preberanie dennej tržby a zabezpečovanie jej riadneho odvádzania.
6. Kontrola vedenia podkladov pre účtovníctvo a administratívnych záznamov
7. Zodpovednosť za merchandising – výzdobu, upútavky
8. Kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru
9. Kontrola skladových zásob a výsledkov inventúr, optimalizácia skladových zásob
10. Zodpovednosť za pokladničnú evidenciu, evidenciu príjmu a výdaja tovaru
11. Sledovanie cien, sledovanie trhu a vývoja konkurencie

• práca v stabilnej spoločnosti
• základný plat + osobné ohodnotenie
• Práca v priateľskom kolektíve
• Príjemné pracovné prostredie, dobrá pracovná doba

Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu a spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, využite túto príležitosť a neváhajte svoju žiadosť spolu s profesným životopisom zaslať prostredníctvom portálu Profesie po kliknutí na odkaz „Poslať životopis“

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- úplné stredoškolské vzdelanie
- prax na podobnej pozícií podmienkou
- bezúhonnosť
- flexibilita
- schopnosť zvládať stres
- aktívny prístup k práci
- organizačné schopnosti, schopnosť riadiť pracovný kolektív
- schopnosť jednať so zákazníkmi i zamestnancami
- obchodnícke myslenie
- znalosť práce s PC
- reprezentatívne vystupovanie
- schopnosť sústrediť sa na detaily

Dynamická obchodno-realizačná spoločnosť s vedúcim postavením na trhu a celoslovenskou pôsobnosťou, zameraná na celkové riešenia interiérov - podlahové krytiny, dvere, nábytok, tapety... Návrh interiérov, dodávka a montáž produktov.
ID: 2206510  Dátum zverejnenia: 2.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Špecifikované na pracovnom pohovore