Stolár-nábytkár

INTERIORS SK spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
hneď
650 - 920 EUR/mesiac, Podľa dosiahnutých pracovných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v stolárskej výrobe - výroba kuchynského nábytku.
Práca na: formátovacej píle. olepovačke ABS, skladanie nábytku montáž nábytku u zákazníka

Záujemcom o prácu ponúkame výhody stabilného zamestnania v perspektívnej prosperujúcej spoločnosti a maximálne odpovedajúce finančné ohodnotenie.

Na pohovor budú pozvaní iba uchádzači s výučným listom "stolár", alebo bez výučného listu, ale s praxou stolára v posledných 4. rokoch
Radi príjmeme a zaučíme aj snaživého absolventa.

Podmienkou pre zaradenie do výberového konania
je plnohodnotné vyplnenie ON-LINE dotazníku na na webadrese:

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výučný list v odbore stolár
serióznosť
- ochota pracovať
- vzdelanie v odbore stolár výhodou
- prax výhodou

Spoločnosť je výrobcom nábytku v košickom kraji s pôsobnosťou celom Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1528617  Dátum zverejnenia: 9.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 920 EUR/mesiac, Podľa dosiahnutých pracovných výsledkov