Inžinier simulácií priemyselných robotov - príležitosť na rast a rozvoj

Interimyou International s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
1 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude odvíjať od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Simulácia automatizovaných výrobných liniek

- Navrhovanie a optimalizácia taktických plánov procesov​

- Rozdeľovanie procesov a procesných bodov do jednotlivých pracovísk

- Overovanie správnosti a adekvátnosti 3D konštrukcií

- Práca v Process Simulate/Process Designer

- Tvorba layoutov a príprava obrazových návodov práce​

- Okrem základnej mzdy vám poskytujeme doplnkové dôchodkové sporenie

- Pravidelné teambuildingy

- Ak preferujete flexibilný pracovný čas, radi vám ho umožníme. Veríme, že zodpovednosťou a samostatnosťou, ktorú si na tejto pozícii budete vyžadovať, si dokážete spraviť pracovný harmonogram na mieru.

- Okrem toho sa snažíme podporovať aj zdravý a spokojný život našich zamestnancov. Preto vám ponúkame príspevky pri narodení dieťaťa, darovaní krvi a aj iné výhody nad rámec zákonníka práce.

- Možnosť rozvíjať sa a získavať nové skúsenosti v rámci rôznych projektov a oblastí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť Interimyou sa skladá z HR expertov a automotive manažérov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti vývoja, projektu a série v automotive segmente. Súčasne sa zaoberá sprostredkovaním pracovníkov a poskytuje externých a interných špecialistov so špecializovanou odbornosťou. Spoločnosť je etablovaným partnerom na Českom a Slovenskom trhu ako aj na zahraničných v rámci Európy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4790848  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac