Hľadáme skúseného elektrokonštruktéra na vedúcu pozíciu

Interimyou International s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Ihneď
2 700 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného elektrokonštruktéra na vedúcu pozíciu. Zodpovednosťou bude:

- Vytváranie podkladov pre realizovanie zmeny v predvýrobných a výrobných etapách

- Riešenie elektrických problémov počas výroby

- Komunikácia s projektovým manažérom pri výrobe daných zariadení a dielov

- Navrhovanie elektrických častí riešenia na základe dopytu od zákazníka

- Zúčastňovanie sa jednaní priamo u zákazníka, navrhovanie riešení na dané problematické oblasti

- Vedenie tímu ľudí na projektoch

- Zodpovedanie za bezpečnosť strojných zariadení z pohľadu elektrickej časti

- Vyhodnocovanie a kontrola technickej dokumentácie

- Navrhovanie a realizácia optimalizácií procesov výroby

- Špecifikovanie prvkov do elektroinštalácie podľa elektro-schém

- Nahrávanie kusovníkov do TC a zadávanie vstupných dát do TC/IFS

- Zabezpečovanie a koordinovanie technickej podpory zákazníkom

- Plánovanie a riadenie projektov v oblasti elektrotechniky

- Sledovanie a implementácia nových trendov a technológií v oblasti elektrotechniky

- Analýza technickej dokumentácie a navrhovanie riešení pre daný projekt

- Kontrolu a vyhodnocovanie výrobných procesov a nápravu prípadných chýb

- Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi v súvislosti s realizáciou projektu

- Okrem základnej mzdy vám poskytujeme doplnkové dôchodkové sporenie

- Pravidelné teambuildingy

- Ak preferujete flexibilný pracovný čas, radi vám ho umožníme. Veríme, že zodpovednosťou a samostatnosťou, ktorú si na tejto pozícii budete vyžadovať, si dokážete spraviť pracovný harmonogram na mieru.

- Okrem toho sa snažíme podporovať aj zdravý a spokojný život našich zamestnancov. Preto vám ponúkame príspevky pri narodení dieťaťa, darovaní krvi a aj iné výhody nad rámec zákonníka práce.

- Ako zamestnanci našej spoločnosti máte navyše možnosť rozvíjať sa a získavať nové skúsenosti v rámci rôznych projektov a oblastí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Eplan Electric P8 - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

​Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektrotechnik​

Spoločnosť Interimyou sa skladá z HR expertov a automotive manažérov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti vývoja, projektu a série v automotive segmente. Súčasne sa zaoberá sprostredkovaním pracovníkov a poskytuje externých a interných špecialistov so špecializovanou odbornosťou. Spoločnosť je etablovaným partnerom na Českom a Slovenskom trhu ako aj na zahraničných v rámci Európy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4790214  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac