AutoCAD Technik

INTERIERSKLO, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Ak viete používať AutoCAD, máte kreativitu, máte radi slobodu a samostatnú prácu, potom sme spoločnosť pre Vás. Naša spoločnosť INTERIERSKLO zabezpečuje kreatívne a motivujúce pracovné prostredie pre všetkých členov tímu. Špecializujeme sa na predaj prvotriednych služieb v oblasti realizácie interiérových a exteriérových sklenených výrobkov.

Popis pozície:
Meranie otvorov na mieste (kraj BA, TT).
Zabezpečovanie technickej dokumentácie.
Spracovanie technických výkresov v AutoCADe.
Ak viete pracovať v AutoCADe a máte záujem o mobilnú a pestrú prácu, ostatné odborné znalosti Vám poskytujeme my.
Náš tím je pripravený na zaúčanie.

- Neviazaný, flexibilný pracovný čas
- Možnosť práce z domu
- Možnosť poskytnutia auta
- Počítač, mobilný telefón
- Bonusový systém

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša firma sa zaoberá s montážou rôznych sklenených výrobkov. Pôsobíme na trhu 15 rokov. Z roka na rok si môžeme pripísať čoraz väčší úspech. Podporujeme rozvoj a kariéru našich zamestnancov, keďže naša spoločnosť neustále rastie a expanduje.

Našim zákazníkom ponúkame: sklenené zábradlia, sklenené dvere, sprchové kúty, sklenené steny, pergoly. www.interiersklo.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2920070  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac