Montážnik sklenených výrobkov

INTERIERSKLO, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda, Slovensko, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Presné zameranie rozmerov objednaných sklenených výrobkov
Zabezpečovanie komplexných montážnych služieb pre zákazníka
Správne odvedená montáž jednotlivých komponentov do finálneho výrobku u zákazníka, zostavovanie výrobku podľa parametrov kvality, technickej dokumentácie a časového harmonogramu.
Zabezpečenie bezchybnej externej komunikácie so zákazníkmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

vyučený v odbore stolár, elektrikár alebo vodoinštalatér
čítanie technických výkresov / prakticko-technický typ/
prax s montovaním
komunikatívnosť
samostatnosť
precíznosť

Naša firma sa zaoberá s montážou rôznych sklenených výrobkov. Pôsobíme na trhu 15 rokov. Z roka na rok si môžeme pripísať čoraz väčší úspech. Podporujeme rozvoj a kariéru našich zamestnancov, keďže naša spoločnosť neustále rastie a expanduje.

Našim zákazníkom ponúkame: sklenené zábradlia, sklenené dvere, sprchové kúty, sklenené steny, pergoly. www.interiersklo.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2008113  Dátum zverejnenia: 13.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou