Montér dverí, zárubní, obložkové, oceľové zárubne

Interierdvere, spol. s r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
800 - 1 100 EUR/mesiacčistá mzda od 700€ (v začiatkom PP) až + 1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž dverí zárubní, drevo, oceľové, požiarne dvere, bezpečnostné dvere. Montáže okolie Zvolena a celá SR, podľa objednávok. Prax v obore montáž dverí, zámočník vítaná. Prípadne stačí chuť pracovať a manuálna zručnosť a energia učiť sa.

Hľadáme šikovného kolegu do nášho mladého dynamického kolektívu. Výhodné platobné podmienky, zaškolenie.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme poslať mailom profesný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, chuť pracovať,manuálna zručnosť a energia učiť sa.Precíznosť, presnosť, zmysel pre detail, dochvíľnosť, prax nie je podmienkou ale zručnosť a ochota sa učiť áno. VP preukaz skupina B.

Predaj a montáž interiérových, exteriérových dverí zárubní, protipožiarne dvere, zárubne, dodávka, montáž. Eshop.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3103633  Dátum zverejnenia: 24.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac