Zásobovač - šofér

Interier48 s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zásobovanie stavebným tovarom
starostlivosť o autá a objekt firmy

Zasielajte prosím iba také žiadosti o prijatie, ktoré spĺňajú požiadavky. kontaktovať budeme iba takých záujemcov, ktorých pozveme do užšieho výberu. Ubytovanie neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodič zásobovač - správca objektu na ŽL

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

zručný a fyzicky zdatný šofér s praxou v jazdení na dodávkových autách a nákupoch materiálov, - precíznosť, dochvíľnosť, čestnosť a slušnosť podmienkou je osobný pohovor a platný živnostenský list

Interiérové štúdio Interier48 sa zoberá kompletnými návrhmi interiérov , predajom luxusných nemeckých kuchynských liniek a interiérového nábytku náročným klientom. Súčasťou je aj predaj významných značiek talianskych výrobcov Cattelan Italia, Orme, Villeroy&Boch , Calia Italia a iných .Do činnosti spadá predovšetkým návrh, dodávka a realizácie navrhnutých interiérových projektov na kľúč.

Žiadame ctených uchádzačov, aby zasielali životopis iba v prípade, že spĺňajú hore uvedene požiadavky! Ďakujeme.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1734622  Dátum zverejnenia: 25.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou