Čašník

Interhouse Košice, a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha pri raňajkách
- príprava a realizácia spoločenských podujatí
- príprava a realizácia kongresových podujatí
- zabezpečenie stravovania hotelových hostí
- spolupodieľanie sa na plnení plánu tržieb odbytového strediska

- práca v hoteli celosvetovej siete
- odborný rast, vzdelávanie, pravidelné tréningy
- motivujúce finančné ohodnotenie
- pohyblivá pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

- predpokladaný nástup: ihneď
- prosíme o zaslanie motivačného listu, štrukturovaného životopisu a fotografie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk - aktívna znalosť
- znalosť ďalšieho svetového jazyka výhodou
- prax v oblasti reštauračných služieb - minimálne 1 rok
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, kreatívnosť, flexibilita, zmysel pre detail, samostatnosť, disciplína, práca v tíme

Spoločnosť Interhouse Košice, a.s. hľadá pre svoj tím spolupracovníkov, ktorí sú jazykovo a profesne zdatní, s ochotou a chuťou osvojiť si nové veci. Hľadáme ľudí, pre ktorých nie sú cudzie pojmy ako zodpovednosť, pozornosť a starostlivosť, a ktorí tieto vlastnosti vedia naplno uplatniť pri svojej práci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 616857  Dátum zverejnenia: 8.6.2016