Produkt Manažér, automobilové diely

Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Ivánska cesta 2, Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o vybranú skupinu produktov z portfólia Inter Cars
- cenotvorba a príprava kalkulácií a produktových informácií
- analýza konkurencie, monitoring trhu a trendov
- príprava a prezentácia noviniek v sortimente, aktívne vyhľadávanie
- tvorba produktových popisov a zabezpečenie správneho zobrazenia v katalógu
- kontrola obrátkovosti skladu
- kontrola dostupnosti tovaru
- komunikácia s produktovým oddelením v PL v Anglickom jazyku
- komunikácia s pobočkami a obchodnými zástupcami
- školenia obchodných zástupcov
- príprava reportov

Ak máte záujem ďalej rozvíjať svoje schopnosti v rámci silnej medzinárodnej spoločnosti a spĺňate požadované kritériá, pošlite svoj životopis na nižšie uvedenú mailovú adresu. Všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na uvedenú pracovnú pozíciu, ďakujeme, ale z dôvodu veľkého počtu zaslaných žiadostí budeme kontaktovať LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Access - pokročilý

- aktívna znalosť Anglického jazyka
- pokročilá znalosť balíka MS Office (Excel)
- skúsenosť s nákupom a jednaním s dodávateľmi
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- dobré komunikačné, vyjednávacie a prezentačné zručnosti
- zodpovednosť, samostatnosť a dôslednosť pri plnení úloh
- prax v obore výhodou

Medzinárodná spoločnosť Inter Cars pôsobí v 14 krajinách Európy, od roku 2005 aj na slovenskom trhu. Je jedným z najväčších dodávateľov náhradných dielov pre osobné a nákladné automobily na Slovensku. V jej ponuke je aj široký sortiment pre motocykle, tuning, dielenskú chémiu a tiež náradie a zariadenie pre vybavenie dielne. 22 pobočiek na Slovensku, použitie najmodernejších riešení logistiky a skladovania dielov garantujú vysokú dostupnosť tovaru, rýchle vyskladnenie a dodávky objednaného tovaru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ivánska cesta 2
821 04 Bratislava
ID: 2389186   Dátum zverejnenia: 8.3.2016