Key Account Manager IT

INTELEK spol. s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadavky:

  • Min. SŠ
  • Obchodní praxe (v oblasti IT výhodou)
  • Obchodní dovednosti, tah na bránu, zvládání námitek, komunikační a prezentační schopnosti
  • PC na uživatelské úrovni
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • regionální západního Slovensko (ideální region je okolí Bratislavy)
  • AJ výhodou - s výhledem na profesní růst

Náplň práce:

  • zpracování obchodních nabídek, vedení agendy všech projektů, jejich řízení a úspěšné dokončení

  • samostatné vystupování a vedení prezentací produktů a technologií v klientském prostřední, na konferencích a školeních
  • monitorování konkurence a její znalost, návazná argumentace a dovednost obchodních kompromisů
  • vyhledávání a navazování spolupráce s novými potenciálními klienty
  • aktivní spolupráce s již přidělenými klienty, znalost jejich potřeb v návaznosti na rozvoj obchodní spolupráce
  • člen realizačního týmu příprav prezentace společnosti na veletrzích a samotná reprezentace na veletrzích
  • úzká spolupráce s Product Managery a Marketing Managerem

Vaše pracovní podmínky:

  • notebook a mobilní telefon, služební auto
  • výkonný informační systém dostupný kdekoliv a kdykoliv
  • příspěvek na stravné v podobě Gastrostravenek
  • volná pracovní doba dle naplánovaných schůzek
  • motivující ohodnocení (fixní mzda + progresivní bonusová složka)
  • Termín nástupu dle dohody ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2555161  Dátum zverejnenia: 10.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.