Obchodná podpora predaja

INTELEK spol. s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na túto kľúčovú pozíciu by sme radi privítali do nášho pracovného kolektívu nového kolegu či kolegyňu so skúsenosťami. Kľúčovou úlohou tejto pracovnej pozície bude poskytovanie obchodnej podpory našim zákazníkom a key account manažérom.
Nášho nového kolegu či kolegyňu si predstavujeme nasledovne:

  • min. SŠ ekonomického, obchodného alebo elektrotechnického zamerania
  • praxe na pododobnej pozícii v menšej obchodnej firme
  • vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti pre prevádzku samostatnej obchodnej pobočky
  • skúsenosť v jednaniach s obchodnými partnermi
  • prax vo vytváraní objednávok, ponúk a nacenení v PC (programy SAP, HEG, I6,K2 apod.)
  • vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu, flexibilita
  • samostatný a aktívny prístup ku zvereným pracovným úlohám
  • strojopis na výbornej úrovni (min. 230 úderov /minútu)
  • práca s PC na užívateľskej úrovni (MSOffice; znalosť Lotus Notes a Helios Green výhodou)
  • skúsenosti v našom obore výhodou

Požadované znalosti a zručnosti:

Vaša práca bude spočívať vo vybavovaní zákazníckych objednávok a v kontaktovaní našich zákazníkov. Preto predpokladáme príjemné správanie, obchodné cítenie, schopnosť reagovať na požiadavky zákazníkov, schopnosť nadvädzovať a udržiavať dobré vzťahy so zákazníkmi.

Potrebujeme kandidáta, ktorý je schopný sám nachádzať riešenia a aktívne riešit jednotlivé obchodné prípady so zákazníkmi.

Dôležitou podmienkov pre dobré zvládnutie tejto pozície je schopnosť naučiť sa portfólio našich produktov. Toto je podporené kompletným zaškolením. Kompletné tovaroznalectvo sa týka znalostí značiek, technických parametrov produktov, ich vzájomných vzťahov a osvojenie si nutného technického know-how. Školenie po dobu cca 2 týždňov (celkovo) prebieha v centrále v Brne. Ubytovanie je hradené z prostriedkov firmy. Školenie prebieha v pracovných dňoch.

Vaša pracovná náplň:
  • je zameraná na sprocesovaní obchodných prípadov a vypracovaní následných ponúk podľa požiadavek zákazníkov, či obchodníkom, ktorí nás kontaktujú telefonicky, písomne, či osobne
  • asistencia pri expedícii osobného odberu v pridruženom sklade
  • aktívna spolupráca so zverenou skupinou zákazníkov, znalosť ich potrieb.
  • vedenie kompletnej obchodnej agendy (zmluvy, zápožjčky, objednávky, faktúry, pohľadávky), organizačná podpora pri usporiadavaní odborných školení
  • úzká spolupráca a asistentská podpora obchodníkom
  • komplexné zaistenie chodu pobočky (jednania s prenajímateľom, objednávanie kancelárskych potrieb, jednania s úradmi a iné)

Vaše pracovné podmienky:
  • miesto práce je Bratislava (Tuhovská 16, pri Zlatých pieskoch)
  • práca s modernými technológiami
  • pružná pracovná doba od 8.00 do 17.00 hod.
  • stravné lístky
  • mzda sa skladá z fixnej a bonusovej zložky

Požadovaný termín nástupu: ihneď

V prípade že Vás naša ponuka zaujala, pošlite Váš štruktúrovaný životopis so sprievodným listom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

PREHLÁSENIE. Odoslaním a doručením životopisu súhlasím, aby spoločnosť INTELEK spol.s r.o., so sídlom Brno, Vlárská 953/22, IČO: 49446118, uvedená v OR v KS v Brne, spracovávala mnou poskytnuté dáta obsiahnuté v životopise pre účely a v rozsahu potrebnom pre uskutočnenie výberového konania.

INTELEK spol.s r.o. prehlasuje, že osobné dáta obsiahnuté v životopise použije iba ku uskutočneniu výberového konania a nebude tieto údaje poskytovať tretím osobám.

Poučenie: Udelený súhlas môžete kedykoľvek odvolať doporučeným listom adresovaným na personálne oddelenie spoločnosti INTELEK spol.s r.o., zaslaným na adresu Brno, Vlárská 953/22, PSČ: 627 00. Ochrana Vašich osobných údajov je daná §21 zákona č.101/2000 Sb.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 1839763  Dátum zverejnenia: 19.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.