Koordinátor logistiky

INTECO s.r.o.

Miesto práce
Štrková 23, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacUvádzaná výška mzdy je minimálnou základnou mzdou. Konečná výška závisí od skúseností a zručností kandidáta, upresnená bude na osobnom pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Sme slovenská spoločnosť zameraná na strojársku výrobu. Do svojho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, schopného samostatne, s pozitívnym prístupom pracovať na zverených úlohách, každodenne komunikovať s našimi obchodnými partnermi a kolegami z ostatných oddelení.
​Ponúkame stabilné pracovné miesto, príležitosť naučiť sa veľa nového v inovatívnom modernom prostredí, s príjemnou firemnou kultúrou.​

Vašou náplňou práce bude:
- zabezpečenie expedícií a prepravy tovarov na základe výrobných plánov
- koordinácia interných logistických procesov
- zabezpečenie požadovaných sprievodných dokladov k expedovaným zásielkam
- komunikácia s kooperujúcimi spoločnosťami
- príprava podkladov pre colné konanie
- komunikácia a koordinácia činnosti s pracovníkmi jednotlivých oddelení
- spolupráca pri inventarizácii

​• zamestnanecké prémie
​• príspevok pri narodení dieťaťa a svadbe
​• odmeny pri životných jubileách
​• občerstvenie na pracovisku
​• možnosť vzdelávania, profesionálneho a osobného rastu
​• priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
​• firemné akcie
​• jednozmenný pracovný čas
​• práca v novovybudovaných priestoroch​

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem a za zaslanie Vášho životopisu.
Záujem každého kandidáta starostlivo a uvážlivo posúdime, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor v sídle našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

​- aktívna znalosť anglického jazyka
​- ochota a chuť učiť sa nové veci
​- skúsenosti so skladovým hospodárstvom
​- technické a analytické myslenie
​- dobré organizačné, komunikačné schopnosti, práca v tíme
​- flexibilita, adaptabilita, schopnosť pohotovo reagovať a doťahovať veci do konca
​- spoľahlivosť
​- príjemné vystupovanie​

Sme strojárska firma zameraná na zákazkovú výrobu malých a stredných sérií súčiastok pre rôzne odvetvia priemyslu, najmä pre železničný priemysel. Výrobu realizujeme na vlastných CNC strojoch značky HURCO a DOOSAN v novovybudovaných moderných priestoroch. Viac informácií na stránke www.inteco.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Zošáková
Tel.: +421948612211
E-mail: poslať životopis
ID: 4798576  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac