Projektový Manažér

INTECH, spol. s r.o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo, Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizuje, riadi, plánuje, koordinuje a kontroluje činnosť realizačného tímu zákazky (RTZ) a zodpovedá za jeho výsledky .
• Rozhoduje o všetkých záležitostiach súvisiacich s realizáciou zákazky.
• Zodpovedá za definovanie zadania zákazky, vyjasnenie jej predmetu a určenie preberacích kritérií.
• Zodpovedá za včasné dokončenie zákazky v požadovanej kvalite a pri dodržaní nákladov určených ELZ (evidenčný list zákazky)
• Zodpovedá za vypracovanie plánu riadenia zákazky VZP (vnútorný zadávací protokol).
• Organizuje pravidelné porady koncepčnej skupiny RTZ ku koordinácii prác na zákazke a k preskúmaniu a overovaniu súladu realizácie prác so zadaním zákazky.
• Predkladá informácie o postupe prác na zákazke VÚRP (vedúci úseku realizácie projektov), informuje pracovnú poradu spoločnosti a formou správy o projekte informuje o stave zákazky zákazníka.
• Zodpovedá za riadenie rizík na zákazke.
• Zodpovedá za riadenie komunikácie s RTZ a zákazníkom.
• Zodpovedá za riadenie zmien a odchýlok od zadania zákazky.
• Zodpovedá za riadenie zmluvných vzťahov na zákazke.
• Udržiava stály kontakt so zákazníkom k zapojeniu spoločnosti do prípravy nových investícii.
• Zodpovedá za súlad projektového riešenia so zadaním a za dodržanie časového plánu jednotlivých etáp zákazky.
• Zodpovedá za efektívne vynakladanie finančných prostriedkov na realizáciu zákazky a efektívne nasadenie realizačného tímu zákazky.
• Schvaľuje obstarávanie výrobkov a služieb na zákazku.
• Zodpovedá za vyhodnotenie zákazky, registratúru dokumentácie a za odovzdanie podkladov na fakturáciu.
• Zodpovedá za udržanie stáleho kontaktu so zákazníkom počas realizácie zákazky.
• Zodpovedá za vybavovanie reklamácii súvisiacich so zákazkou.

• Notebook, mobilný telefón
• Príspevok k dôchodkovému poisteniu (3. pilier)
• Flexibilná pracovná doba

Vyštudované strojné inžinierstvo v odbore chemické stroje a zariadenia.
Aktívna skúsenosť min. 3 roky súvislej praxe v projektantskej strojno-stavebnej činnosti.
Aktívna skúsenosť min. 3 roky súvislej praxe v obstarávaní a nákupe strojno-technického vybavenia a prác výhodou.
Pokročilé znalosti v oblasti IMS, BOZP a platných slovenských technických normatívov.
Certifikát IPMA výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

riadenie projektov v petrochemickom, chemickom, rafinérskom priemysle; prax pri riadení stavby

Počet rokov praxe

5

• Celková osobnostná vybavenosť pracovať vo flexibilnej projektovej štruktúre investičných diel pre korporátne podniky.
• Schopnosť jednať s partnermi v dodávateľsko-odberateľských reťazcoch na vysokej profesionálnej úrovni.
• Schopnosť a skúsenosti práce v systéme ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 (nie je podmienkou)
• Schopnosť orientovať sa v komplexnej projektantskej a inžinierskej činnosti.

Spoločnosť sa koncentruje na komplexnú projekčnú a inžiniersku činnosť, predovšetkým v oblasti chemického, petrochemického a farmaceutického priemyslu. www.skintech.sk
ID: 4634597  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac