Samostatný projektant SRTP MaR

INTECH CONTROL spol. s r.o.

Miesto práce
Slovnaft, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat je doplnený o odmeny a bonusy zo zákaziek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektovanie a realizácia MaR, riadiacich systémov, prípadne silnoprúdu:
- Prevzatie, rozpracovanie a vykonanie úloh zadaných nadriadeným
- Kvalifikovaný rozpočet projektu
- Prevzatie a tvorivé rozvinutie koncepcie riešenia projektu
- Návrh umiestnenia,spôsobu inštalácie a zapojenia jednotlivých prístrojov, zariadení, materiálov,pracovných síl a techniky pre navrhované riešenie
- Vykonanie autorského a technického dozoru pri realizácii projektu
- Vypracovanie úplného zadania pre dopyt
- Spracovanie podkladov výrobcu zariadenia do technickej špecifikácie potrebnej pre projektovú dokumentáciu
- Časový plan postupu prác pri realizácii projektu
- Návrh technického pri súčasnom rešpektovaní požadovanej koncepcie riešenia, platných noriem, vyhlášok a zákonov, rep. interných a všeobecných zvyklostí

tvorivý a pracovitý kolektív, pružný pracovný čas,
možnosť odborného a finančného rastu,
ohodnotenie dosiahnutých výsledkov, zaujímavá a rozmanitá práca, zázemie stabilnej spoločnosti, participácia na zaujímavých a ambicióznych projektoch, zabezpečený kvalitný adaptačný proces, motivačné prostredie a odmeňovanie

životopis, motivačný list a vlastné predstavy o práci poslať e-mailom, osobné stretnutie iba s uchádzačmi, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky,
len pre uchádzačov s perspektívou pre dlhodobé zamestnanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, MaR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prax z projektovania elektrických zariadení a skúsenosti s VTZ
- Odborná spôsobilosť podľa Vyhl. 508/2009, min. par. 21
- Znalosť poskytovateľov služieb, výrobcov – dodávateľského prostredia
- Technické myslenie
- Vysoká písomna a ústna komunikácia smerom ku klientovi, nadriadenému a kolegom
- Dôsledné zvládanie admintistratívy
- Pokročilá úroveň anglického jazyka
- Preukázateľné referencie z minulosti sú PODMIENKOU !
- Schopnosť prekonávať prekážky, vytrvalosť, tímovosť a silná vôľa dosahovať výsledky je NEVYHNUTNÁ!
- Znalosť ELCAD (kreslenie elektrotechn. schém) vítaná

Spoločnosť INTECH CONTROL ponúka svojim obchodným partnerom komplexné riešenia v oblasti automatizácie, merania a regulácie vrátane všetkých potrebných súvisiacich služieb. Tiež sa zaoberá distribúciou, predajom a servisom meracej techniky ako oficiálny partner spoločnosti GE Oil&Gas, Digital Solutions v Slovenskej Republike a tiež oficiálny zástupca spoločnosti Vympel GmbH.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 83134  Dátum zverejnenia: 7.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat je doplnený o odmeny a bonusy zo zákaziek