Personalista/mzdár

INŠTITÚT ZNALOSTNÉHO PÔDOHOSPODÁRSTVA A INOVÁCIÍ

Miesto práce
Akademická 4, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 086 - 1 291 EUR/mesiacVýška mzdy je závislá od dĺžky započítanej praxe podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Priznaný osobný príplatok pri splnení podmienok pre jeho priznanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ​Zabezpečuje pracovnoprávne úkony spojené so vznikom a zánikom pracovných pomerov (prihlášky a odhlášky).
  • Vykonáva samotný výpočet miezd a všetkých zložiek miezd (výpočet odvodov do poisťovne, zdravotných poisťovní, zrážky zo mzdy a odvod dane zo mzdy).​
  • Eviduje a spracováva zrážky zo mzdy (stravné lístky, vyúčtovanie exekúcie a pod.).
  • Zabezpečuje úhrady mzdových a ostatných osobných nákladov (OON), odvod dane z príjmov zo závislej činnosti a OON, úhrady do jednotlivých poisťovní. Komunikuje, pripravuje a odosiela dokumenty výkazov, prehľadov a hlásení pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP, finančnú správu v termínoch stanovených zákonom.
  • Spracováva a eviduje kompletnú mzdovú agendu a mesačné mzdové uzávierky.
  • Vyhotovuje mzdové štatistické výkazy v stanovených termínoch.
  • Spolupracuje pri príprave pracovnoprávnych dokumentov.
  • ​Aktualizuje pracovné náplne v spolupráci s príslušným vedúcim odboru.
  • Spracováva a kontroluje dochádzky zamestnancov.
  • Zabezpečuje, eviduje a distribuuje stravné lístky.
  • Eviduje a vyúčtováva tuzemské cestovné príkazy.
  • Spracováva ELDP, eviduje a aktualizuje mzdové listy.
  • Pripravuje personálne/mzdové podklady a potvrdenia pre zamestnancov v zmysle ich požiadaviek.
  • Eviduje potvrdenia o zdravotnej spôsobilosti zamestnancov
  • Sleduje legislatívne zmeny a aplikuje ich v rámci IZPI.
  • Spolupracuje na vytváraní interných smerníc IZPI.
  • Eviduje, archivuje doklady v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi a dodržiava ochranu osobných údajov zamestnancov, v súlade so mzdovými, daňovými a internými predpismi.
  • Eviduje poštové zásielky (na vstupe aj na výstupe) v registratúrnom denníku a ukladá registratúrne záznamy a spisy v príručnej registratúre OEČ.
  • Pracuje v príslušných moduloch v systéme SAP (CES).

  • V zmysle kolektívnej zmluvy + 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
  • ​37,5 hodinový týždenný pracovný čas.
  • Pohyblivá pracovná doba so základným pracovným časom od 9:00 hod. do 14:00 hod.
  • Príspevok zamestnávateľa do 3 piliera dôchodkového sporenia.
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona.
  • Rekreačný poukaz.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú reagovať na zverejnenú ponuku a pošlú svoju žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP (CES) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky

Znalosť v programe SAP /CES je výhodou.

Znalosť zákona 553/2003 Z. z.a 552/2003 Z. z. je výhodou.

​Analyzovanie a riešenie problémov
​Komunikatívnosť
​Vyjednávanie
​Flexibilita
​Samostatnosť
​Zodpovednosť
​Precíznosť​

Inštitút zabezpečuje ďalšie odborné vzdelávanie a odbornú prípravu pre široký okruh pracovníkov agrosektoru. Rezortnú koncepciu a zámery ďalšieho vzdelávania rozpracováva do konkrétnych vzdelávacích programov, modulov a vzdelávacích projektov na národnej i medzinárodnej úrovni. Zabezpečuje odbornú prípravu a overovanie odbornej spôsobilosti pôdohospodárskych poradcov, vydáva osvedčenia o absolvovaní odbornej prípravy. Spolupracuje s mnohými organizáciami v rezorte pôdohospodárstva a rozvoja vidieka, ale aj mimo rezortu. Inštitút ďalej zabezpečuje spojenie rezortu pôdohospodárstva s národným a medzinárodným prostredím prostredníctvom informačných služieb a technológií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Bojdová
E-mail: poslať životopis
ID: 4818679  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 086 EUR/mesiac