Regionálny informačno - poradenský pracovník - Bratislava

INŠTITÚT ZNALOSTNÉHO PÔDOHOSPODÁRSTVA A INOVÁCIÍ

Miesto práce
Trenčianska 55, Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 076 - 1 291 EUR/mesiacVýška mzdy je závislá od dĺžky započítanej praxe podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Priznaný osobný príplatok pri splnení podmienok pre jeho priznanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zber a poskytovanie údajov pre beneficientov a žiadateľov o NFP.
- Koordinačná činnosť v oblasti pôdohospodárstva v mieste výkonu
práce.
- Poskytovanie poradenstva a informácií pri aktuálne vyhlásených
výzvach.
- Organizovanie vzdelávacích aktivít v regióne zamerané na
podporu rozvoj vidieka.
- Zabezpečovanie zberu dát na regionálnej úrovni.
- Vypracovávanie štatistík a výkazov.
- Komunikácia a spolupráca s partnermi, poľnohospodármi, obhospodarovateľmi lesov,
potravinármi, ich zástupcami, komorami a inými subjektami pôsobiacimi v oblasti
pôdohospodárstva na regionálnej úrovni.
- Zodpovednosť za vedenie a chod regionálneho pracoviska.

  • V zmysle kolektívnej zmluvy + 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
  • ​37,5 hodinový týždenný pracovný čas.
  • Pohyblivá pracovná doba so základným pracovným časom od 9:00 hod. do 14:00 hod.
  • Príspevok zamestnávateľa do 3 piliera dôchodkového sporenia.
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona.
  • Rekreačný poukaz.

Prax v oblasti poľnohospodárstva, pôdohospodárstva, verejného obstarávania, procesov žiadostí o nenávratný finančný príspevok, práce s josephine, eslovensko.sk ako aj skúsenosti v programe SAP (CES) sú výhodou.
Znalosť anglického jazyka je taktiež výhodou.

Na osobný pohovor, ktorý bude prebiehať v sídle IZPI v Nitre (prípadne po vzájomnej dohode v sídle regionálneho pracoviska), budú pozvaní vybraní uchádzači na základe zaslanej žiadosti o prijatie do zamestnania a životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pôdohospodárstvo, poľnohospodárstvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

odborný referent - pôdohospodárstvo

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť, pozornosť, spoľahlivosť, precíznosť, schopnosť organizovať a plánovať, adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti

Inštitút zabezpečuje ďalšie odborné vzdelávanie a odbornú prípravu pre široký okruh pracovníkov agrosektoru. Rezortnú koncepciu a zámery ďalšieho vzdelávania rozpracováva do konkrétnych vzdelávacích programov, modulov a vzdelávacích projektov na národnej i medzinárodnej úrovni. Zabezpečuje odbornú prípravu a overovanie odbornej spôsobilosti pôdohospodárskych poradcov, vydáva osvedčenia o absolvovaní odbornej prípravy. Spolupracuje s mnohými organizáciami v rezorte pôdohospodárstva a rozvoja vidieka, ale aj mimo rezortu. Inštitút ďalej zabezpečuje spojenie rezortu pôdohospodárstva s národným a medzinárodným prostredím prostredníctvom informačných služieb a technológií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4814282  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 076 EUR/mesiac