Distributér

Inštitút prediktívnej a personalizovanej medicíny, s. r. o.

Miesto práce
Pluhová 10/A, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.08.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spolupracovníka alebo spolupracujúcu firmu za účelom distribúcie kvalitných výživových prípravkov a zdravotných pomôcok s možnosťou aktívneho rozširovania súčastného portfólia pre oblasť celého Slovenska.

Ponúkame zaujímavý podiel na marži so zárukou silného odborného partnera, marketingovou podporou kamennej prevádzky medicínskeho centra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Inštitút prediktívnej a personalizovanej medicíny (IPPM) je jedinečné zariadenie svojho druhu na Slovensku, ktoré sa špecializuje na poskytovanie a predaj služieb spojených s diagnostikou a liečbou v oblasti personalizovanej medicíny. Našimi partnermi sú zahraničné medicínske zaradenia, laboratóriá, lekári, nutriční poradcovia a športovo-relaxačné centrá. Riešime problémy spojené s črevným mikrobiómom, liečbou a prevenciou civilizačných ochorení a nastavenie zdravého životného štýlu. Sme medicínsky inštitút spolupracujúci so zahraničnými klinikami. Sídlime v moderne a komfortne zariadených priestoroch, garantujeme vysoko profesionálnu odbornosť personálu a individuálny, plne ľudský prístup k našim klientom.

www.ippm.sk

INFORMÁCIA O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV:
V súlade s Nariadením EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov („Nariadenie“) Vás spoločnosť IPPM, s.r.o., so sídlom Nábr.arm.gen.L.Svobody 32, 811 02 Bratislava, IČO: 47217642, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č: 90058/B („Spoločnosť“) ako sprostredkovateľ pre budúceho zamestnávateľa v rámci IPPM, ktorý je v postavení prevádzkovateľa („Zamestnávateľ“),
týmto ako dotknutú osobu informuje, že spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu poskytnutom vo Vami zaslanom životopise („Osobné údaje“) prostredníctvom webového portálu www.profesia.sk prevádzkovaného spoločnosťou Profesia, spol. s r.o., IČO: 35 800 861, ktorá je v postavení ďalšieho sprostredkovateľa, za účelom uzatvorenia predmetného pracovnoprávneho vzťahu uvedeného v tejto ponuke, a to na základe potreby opatrení pred jeho uzatvorením v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2648694  Dátum zverejnenia: 15.7.2016