Stážista - Kreatívny študent vysokej školy

Inštitút pre rozvoj Bratislavského kraja

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Neplatená stáž pre študentov VŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladého šikovného človeka, ktorého úlohou bude:
* Príprava mediálnych výstupov
* Príprava eventov
* Administratíva
* Príprava podkladov pre žiadosti o granty
* a mnohé iné zaujímave aktivity

Inštitút pre rozvoj Bratislavského kraja Inštitút pre rozvoj Bratislavského kraja hľadá šikovného študenta na stáž od 1.5.2014 do 30.11.2014. Hľadáme mladého šikovného človeka, ktorého úlohou bude:
Stáž je neplatená vhodná pre študentov 2 až 4 ročníka VŠ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny
Pracovitý
Veselý

Inštitút pre rozvoj Bratislavského kraja je mladá mimovládna organizácia, ktorá sa zaoberá environmentálnym a urbanistickým rozvojom Bratislavského kraja a hlavného mesta SR Bratislavy. Cieľom IRBK je budovanie pozitívneho vzťahu obyvateľov kraja k životného prostrediu, kultúre, histórii a k samotnému BSK.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1718937  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Neplatená stáž pre študentov VŠ