Referent prevádzkovo technického úseku

Inštitút pre pracovnú rehabilitáciu občanov so ZP

Miesto práce
Mokrohájska cesta 1, Karlova Ves
Termín nástupu
1.6.2024
973 EUR/mesiacUvedený iba základný tabuľkový plat vo VS podľa zákona 553/2003 Z.z. bez osobného ohodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na úseku údržby a autodopravy riadi a kontroluje pracovníkov údržby,  zabezpečuje odstraňovanie závad a porúch, zabezpečuje opravy strojov a zariadení.

Podieľa sa na zabezpečení riadneho chodu všetkých IT zariadení, spolupracuje  pri plánovaní a tvorbe rozpočtov oddelenia pre vnútornú prevádzku,  zabezpečuje monitoring čerpania nákladov na úseku, vykonáva organizačnú, riadiacu a kontrolnú činnosť, vymedzenú svojou pôsobnosťou, kontroluje spotrebu pohonných hmôt.

V oblasti verejného obstarávania realizuje pridelené verejné obstarávania – zákazky s nízkou hodnotou prostredníctvom ISEVO.

V oblasti kapitálových výdavkov sa podieľa na plánovaní nových investičných akcií vrátane strojov a zariadení, podieľa sa na zabezpečení realizácie projektových dokumentácii, podieľa sa na zabezpečení realizácie nových investičných akcii.

V oblasti energetiky sleduje a vyhodnocuje efektívnosti využívania energie v spoločnosti ďalej stanovovanie odchýlok od plánov spotreby, zisťovanie príčin vzniku odchýlok. Navrhovanie plánu úspory energie a návrhy úspory nákladov v energetike. Zodpovednosť za zabezpečenie dodávky energii aj v prípade havarijných stavov. A iné.

Práca v stabilnej organizácii verejnej správy , dobrá dostupnosť, 37,5 hodinový týždeň, týždeň dovolenky naviac,  vlastná jedáleň zdravé stravovanie a iné výhody z KZ.

Viac informácií poskytne Ing. Hulvan -vedúci PTU mailom: [email protected] tel: 02/59209114, mobil 0911 474 004 . Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú vzdelanostnú požiadavku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, technické, strojárske

Počet rokov praxe

5

koncepčné a analytické myslenie, schopnosť pracovať kvalitne, racionálne efektívne aj pod stresom, rozvážnosť, logické uvažovanie, potrebná prax v oblasti stavebníctva

Inštitút pre pracovnú rehabilitáciu občanov so zdravotným postihnutím ( IPR). Jeho organizačnou súčasťou je Stredná odborná škola pre žiakov s telesným postihnutím.
IPR poskytuje vzdelávanie žiakom v SOŠ, sociálnu a pracovnú rehabilitáciu ľuďom so zdravotným znevýhodnením v produktívnom veku prostredníctvom Centra sociálnej a pracovnej rehabilitácie.

Kontakt

ID: 4800448  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 973 EUR/mesiac