Reagujte bez životopisu

Kuchárka-Kuchár v školskej jedálni

Inštitút pre pracovnú rehabilitáciu občanov so ZP

Miesto práce
Mokrohájska cesta 1, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
851 EUR/mesiacUvedená iba Základná tabuľková mzda. K vyššie uvedenej základnej tabuľkovej mzde sú príplatky k platu podľa zákona 553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a výdaj teplých a studených jedál v školskej jedálni. Dvojzmenná prevádzka aj príprava večere pre internát. Obedy pre 160 stravníkov , večere 60 stravníkov. Pracovná doba ranná 6:00 do 13:45 poobedná 11:30-19:15

Voľno počas sviatkov, cez školské  prázdniny sa nevarí. Skrátený pracovný čas , dovolenka 30 dní a iné benefity práce vo verejnom záujme podľa KZ. Moderné zariadenie kuchyne nové prístroje na uľahčenie práce.  Dobrá dostupnosť dochádzania do práce MHD lokalita Patrónka.

Viac informácií poskytne vedúca kuchyne Valéria Cibulková tel. 0911474018 alebo mail adresa [email protected] . Uchádzač musí byť vyučený v odbore kuchár, prípadne absolvovaný certifikovaný rekvalifikačný kurz v odbore kuchár.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť, ochota a tímová práca

Inštitút pre pracovnú rehabilitáciu občanov so zdravotným postihnutím ( IPR). Jeho organizačnou súčasťou je Stredná odborná škola pre žiakov s telesným postihnutím.
IPR poskytuje vzdelávanie žiakom v SOŠ, sociálnu a pracovnú rehabilitáciu ľuďom so zdravotným znevýhodnením v produktívnom veku prostredníctvom Centra sociálnej a pracovnej rehabilitácie.

Kontakt

ID: 4742299  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 851 EUR/mesiac