SW developer - podielnik pre úspešný start-up

INŠTITÚT JAZYKOV A VZDELÁVANIA

Národna 18, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Prešov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľanie sa na softvérovom vývoji prvého inteligentného online učiteľa. V roku 2017 ťa čaká práca na verzii v Action Script 3 (znalosť nie je podmienkou) + PHP + SQL. Od 2018 transformácia riešenia na reactJS platformu.
Forma práce je home office so stručným denným reportingom.

Produkt sme celkovo pripravovali 7 rokov. V roku 2016 sme sa transformovali na akciovú spoločnosť, okrem mzdy ponúkame získanie akcií a tým i priameho profitu na zisku spoločnosti.
Práca je buď v Žiline (Národná ulica) alebo z domu - home office.
Zľavy na služby IJaV v rámci celého Slovenska.

Pozícia je obsadzovaná pre dcérsku spoločnosť SmartBooks, a.s. Žilina.
Podpis zmluvy o utajení je nutnou súčasťou rokovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
PHP - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme aktívneho člena tímu s výborným matematickým a logickým myslením.
Nevyhnutná je dobrá znalosť OOP a schopnosť rýchlo sa učiť nové technológie (Action Script, React).

Za posledných 7 rokov sme vytvorili jedinečný produkt. Na trh bol uvedený 1.9.2016.
Za krátky čas predaja sme dosiahli mimoriadne pozitívne výsledky.

Inštitút jazykov a vzdelávania je najväčšou vzdelávaco-prekladateľskou spoločnosťou s viac ako 30 pobočkami a 13 ročnou tradíciou na slovenskom trhu. Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti SmartBooks, a.s. úspešne vyvinula prvý inteligentný vzdelávací systém. Viac info na www.smartbooks.sk a www.ijav.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3038752  Dátum zverejnenia: 30.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500