Lektor kurzov

INŠTITÚT JAZYKOV A VZDELÁVANIA

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lektorov kurzov pre ktorých je učenie radosť.

Ponúkame možnosť osobnostného rastu v spoločnosti zaoberajúcej sa poskytovaním vzdelávania, prekladov a tlmočenia.

Miesto výkonu práce je podľa príslušnosti k danej pobočke IJaV - viď www.ijav.sk.
V názve emailu napíšte, na ktorej pobočke chcete pôsobiť a vaše zameranie: "Lektor - mesto - zameranie"

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti
- empatia
- nadšenie pre odovzdávanie svojich vedomostí druhým
- profesionálny prístup
- výborná znalosť (na úrovni Expert) z oblasti, ktorú chcete školiť

Inštitút jazykov a vzdelávania je najväčšou vzdelávaco-prekladateľskou spoločnosťou s viac ako 30 pobočkami a 13 ročnou tradíciou na slovenskom trhu. Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti SmartBooks, a.s. úspešne vyvinula prvý inteligentný vzdelávací systém. Viac info na www.smartbooks.sk a www.ijav.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1581496  Dátum zverejnenia: 12.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou