Barista /Čašník - skúsenosti vážime zlatom!

Inspiro Ivanka pri Dunaji,s.r.o.

Miesto práce
Nádražná 36, 900 28 Ivanka pri Dunaji, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
veľmi zaujímavý, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce je úžasná, ak môžeš pracovať v krásnom prostredí, s domáckou atmosférou s príjemnými ľuďmi. Také práve INSPIRO je! Zapadneš medzi nás ak ti úsmev zdobí tvár prirodzene, ak máš rád ľudí, deti a máš radosť zo života. Park oddychu INSPIRO je voľnočasový areál plný života, inšpirácie a pohybu, a tieto predpoklady sa očakávajú aj od nášho nového parťáka. Ak ti vonia káva, rád/rada pripravuješ rôzne domáce lahôdky, nebojíš sa prevziať kontrolu nad prevádzkou, tak si jednoznačne náš/naša!

Seriózny zamestnávateľ. Ústretoví kolegovia, krásne prostredie.
Progresívne platové ohodnotenie, hodnotí sa TVOJ prínos, zručnosti a skúsenosti. Ak si dobrý/dobrá, spolu sme lepší a to sa cení!!
Výhody pri využívaní tréningov, kurzov a podujatí organizovaných v INSPIRO.
Viac o nás: http://www.parkoddychu.sk/o-nas/

Park oddychu INSPIRO je príjemné miesto, krásny areál priateľský k rodinám s deťmi. Okrem služieb KAVIARNE s rýchlym občerstvením a cukrárňou ponúka priestranný DETSKÝ KÚTIK, záhradný PARK s ihriskom, veľkokapacitnú SÁLU a množstvo voľnočasových AKTIVÍT pre deti aj dospelých. Organizuje spoločenské PODUJATIA, rodinného, firemného typu, ale aj usporadúva množstvo verejných kultúrnych, športových i vzdelávacích podujatí. INSPIRO je priateľský mladý a SRDEČNÝ TÍM. Naša práca nás baví, inšpirujeme sa navzájom, plníme si sny.
Hľadáme šikovného parťáka/partáčku, ktorý nám pomôže INSPIRO posunúť ďalej.
Nájdeš nás v Ivanke pri Dunaji, na skok od Bratislavy, priamo pri vlakovej stanici v Ivanke, t.j. 14 minút priamy spoj z BA hl.stanica, alebo pár minút zo SC.
www.parkoddychu.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Prívetivá, komunikatívna, živá a usmievavá osobnosť.
Zdravotný preukaz, hygienické minimum veľkou výhodou.

Park oddychu INSPIRO je príjemné miesto, krásny areál priateľský k rodinám s deťmi. Okrem služieb KAVIARNE s rýchlym občerstvením a cukrárňou ponúka priestranný detský kútik, záhradný park s ihriskom, multiúčelové sály a množstvo voľnočasových aktivít pre deti aj dospelých. Organizuje spoločenské podujatia, rodinného, firemného typu, je usporiadateľom mnohých verejných kultúrnych, športových i vzdelávacích podujatí.
Nájdeš nás v Ivanke pri Dunaji, na SKOK od Bratislavy, priamo pri vlakovej stanici v Ivanke, t.j. 14 minút priamy spoj z BA hl.stanica.
Alebo online:

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2555323  Dátum zverejnenia: 2.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: veľmi zaujímavý, dohodou