Administratívny pracovník

INSGRAF s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
03.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
400 - 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie objednávok, komunikácia so zákazníkom mailom aj telefonicky, administratívna práca, fakturácia. Kontrola databázy produktov. Aktívne riešenie vzniknutých problémov promptne so zákazníkom.

- zamestnanecká zľava na produkty
- mladý kolektív

Váš životopis a motivačný list spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na emailovú adresu : insgraf@insgraf.sk
Predmet správy : Vaše meno

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.10.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uprednostnení budú uchádzači so znalosťou poľského jazyka na komunikatívnej úrovni.

- samostatnosť, komunikačné schopnosti, promptné riešenie vzniknutých situácii (schopnosť vynájsť sa a riešiť nové situácie, ktoré prináša práca so zákazníkom)
- kladný prístup, orientácia na zákazníka
-príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, zodpovednosť

Predaj a distribúcia zaujímavých špeciálnych didaktických pomôcok, hračiek, cvičebných pomôcok a výtvarného materiálu na celom území SR pre školy, škôlky a rôzne iné školské i mimoškolské zariadenia. Produkty značky Insgraf sa 15 rokov tešia záujmu a uznaniu, ale nutnosť neustáleho zlepšovania a zväčšovania ponuky viedla v tomto roku k fúzií firiem Insgraf a Moje Bambino, ktorej cieľom je vytvoriť synergie plynúce z obrovského potenciálu výroby a možnosti distribúcie oboch firiem. Spoločne garantujeme naše skúsenosti, profesionalitu a odhodlanie. Ponúkame pestrú a komplexnú ponuku vybavenia základných škôl, stredných škôl, vysokých škôl a univerzít, zabezpečujeme vysoko kvalitné produkty, v súlade s bezpečnostnými normami ktoré sú potvrdené príslušnými certifikátmi.
Insgraf pôsobí už v štyroch európskych krajinách a to konkrétne v Nemecku, Poľsku, Česku a Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Nešporová 1012/23
92701 Šaľa

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1660720   Dátum zverejnenia: 19.9.2016