Učiteľ anglického a nemeckého jazyka v Púchove

inschool Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jazyková škola inlingua® Nitra hľadá lektorov anglického a nemeckého jazyka na dlhodobú spoluprácu. Našim lektorom ponúkame podporu a spoluprácu, pravidelné metodické vzdelávanie zabezpečené slovenskými i medzinárodnými školiteľmi.

• oboznámenie sa s novou metodológiou zameranou na hovorenie
• možnosť rozvíjania osobnej tvorivosti
• priateľská atmosféra
• pravidelné tréningy
• mladý pracovný kolektív

V prípade seriózneho záujmu nám, prosím, zašlite svoj životopis na nižšie uvedený kontakt alebo volajte priamo na telefóne čísla:

00421 917 749 161, 00421 37 64 22 603, 0907 050 255

Vaše životopisy posielajte na : job@inlingua-nitra.sk
Kontaktné osoby: Mgr. Lenka De Miguel Matyová, Mgr. Zuzana Barňáková. inlingua Nitra si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Kontaktné osoby: Mgr. Zuzana McCabe, Mgr. Lenka de Miguel Matyová

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.10.2016 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• kvalifikované vzdelanie
• dynamickosť
• flexibilita
• samostatnosť
• spoľahlivosť
• prispôsobenie sa požiadavkám klienta
• zmysel pre humor
• tímový duch
• otvorenosť novej metodológii a vyučovacím technikám
• tvorivosť

inlingua Nitra is the first inlingua language center in Slovakia. It uses all the experience of the inlingua International network. inlingua centers currently provide language training and other linguistic services to half a million clients around the world.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

inlingua Nitra
Schurmannova 8
94901 Nitra

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1295971   Dátum zverejnenia: 22.9.2016