Reagujte bez životopisu

InPulse Fitness Bratislava hľadá nových ľudí do svojho pracovného kolektívu na pozíciu pracovníčka recepcie

InPulse, s.r.o.

Miesto práce
Príkopova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,17 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je prvotný kontakt s klientom pri jeho vstupe do priestorov fitness centra, zabezpečovanie plynulého chodu recepcie, fitness baru a jeho okolia, práca s registračnou pokladňou.

bezplatné využívania služieb fitnesscentra

Ak Vás naša pracovná ponuka na pozíciu recepčnej zaujala, kontaktujete nás na t. č. 0918 800 555

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Pracovitosť, zodpovednosť, príjemné reprezentatívne vystupovanie, spoľahlivosť, športový duch, znalosť angličtiny vítaná

Exkluzívne InPulse Fitness v bratislavskom Národnom Tenisovom Centre ponúka technologicky najvyspelejšie posilňovacie stroje Technogym Selection a výnimočné cardio stroje Technogym Excite s TV dotykovými obrazovkami na ktorých môžete počas tréningu sledovať presné parametre svojho zaťaženia, ale aj svoje obľúbené televízne, športové a hudobné programy.
Naši klienti športujú na základe tréningových plánov ktoré pre nich na mieru vytvárajú tí najúspešnejši fitness inštruktori a osobní tréneri. K dispozícii majú aj širokú škálu lekcii rôznych druhov cvičení Les Mills či Yogy. Osviežiť sa môžete v našom Fitness Bare so širokou ponukou zdravého tovaru a skvelou talianskou kávou Illy.
Našou najväčšiou devízou je však individuálny prístup ku každému klientovi a naši zamestnanci, skúsení Fitness inštruktori, Osobní tréneri spolupracujúci s tými najúspešnejšími športovcami či milé a pozorné Recepčné.
Viac informácií na našej stránke: www.inpulse.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Škovierova
Tel.: +421918800555
E-mail: poslať životopis
ID: 4835553  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,17 EUR/hod.