Farmaceutický reprezentant/tka

inPHARM s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1200 + kvartálne odmeňovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za prezentáciu spoločnosti a jej produktov v odborných kruhoch
• rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi a farmaceutmi
• aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
• uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
• dosiahnutie stanovených predajných výsledkov

Jedná sa o prácu Farmaceutického reprezentanta lokalizovanú na severné slovensko

Oslovení budú len tí kandidáti, ktorí budú vybratí do užšieho výberu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

2

Farmaceutická spoločnosť, ktorá stojí na jasne deklarovanej koncepcii, ktorej základ tvoria bezpečné a inovatívne prípravky. Mechanizmus ich účinku je založený na dosiahnutí fyziologického stavu u chorého organizmu. Hlavnou náplňou spoločnosti je vývoj a distribúcia v oblasti liekov, výživových doplnkov a zdravotníckych pomôcok.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2385816  Dátum zverejnenia: 7.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 + kvartálne odmeňovanie