Ekonóm/ka

STANTER, a.s.

Miesto práce
Štefánikova 81, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• evidencia a kontrola dokladov, spracovanie podkladov pre účtovníctvo
• spracovanie ekonomických rozborov a prehľadov
• sledovanie ekonomiky nákladového strediska
• príprava a vyhodnocovanie ekonomických analýz
• tvorba dodávateľsko-odberateľských zmlúv a objednávok
• administratívne práce na ekonomickom oddelení firmy

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

podniková ekonomika, podnikové financie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• pracovné skúsenosti minimálne 3 roky na pozícii ekonóm podniku, výhodou je pracovná skúsenosť v stavebnom odvetví
• znalosť práce v programe Omega výhodou
• analytické myslenie (tabuľky, reporty, grafy,...) a rýchle vnímanie
• ochota učiť sa a vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť

Spoločnosť Stanter, a.s. bola založená v roku 2015. Svojim klientom poskytujeme komplexné služby zahŕňajúce pred-realizačnú prípravu projektu, výkon inžinierskej činnosti, ako aj samotnú realizáciu stavieb. Pri výstavbe uplatňujeme najnovšie pracovné postupy a pracujeme s kvalitnými materiálmi, aby sme zákazníkovi odovzdali najvyššiu hodnotu diela. Zároveň sa v rámci realizácie diela zameriavame na precíznu prípravu stavby a trvalo konštruktívnu komunikáciu so všetkými subjektmi. V priebehu realizácie každého projektu kladieme vysoký dôraz na kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2889107  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou