Pomocný stavbyvedúci - ponuka pre absolventov

STANTER, a.s.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupráca so stavbyvedúcim pri riadení realizácie stavebných prác.
- Podpora činností spojených s výkonom práce hlavného stavbyvedúceho.
- Práca s projektovou dokumentáciou.
- Vedenie stavebného denníka.
- Spolupráca pri spracovaní podkladov k fakturáciám a mesačným výkazom.
- Spolupráca pri tvorbe a kontrole dodržiavania harmonogramu postupov prác.
- Spolupráca s technickým dozorom projektanta, s poddodávateľmi.

Ozveme sa iba vybraným uchádzačom, ktorí budú kontaktovaní ohľadom času a miesta konania pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, spoľahlivosť, aktívny prístup k práci, komunikatívnosť, flexibilita

Spoločnosť Stanter, a.s. bola založená v roku 2015. Svojim klientom poskytujeme komplexné služby zahŕňajúce pred-realizačnú prípravu projektu, výkon inžinierskej činnosti, ako aj samotnú realizáciu stavieb. Pri výstavbe uplatňujeme najnovšie pracovné postupy a pracujeme s kvalitnými materiálmi, aby sme zákazníkovi odovzdali najvyššiu hodnotu diela. Zároveň sa v rámci realizácie diela zameriavame na precíznu prípravu stavby a trvalo konštruktívnu komunikáciu so všetkými subjektmi. V priebehu realizácie každého projektu kladieme vysoký dôraz na kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2684350  Dátum zverejnenia: 20.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou