Programátor (Unity3D/c#/js/php/as3 a pod.)

INOVE, s.r.o.

Miesto práce
Kominárska, 2, 83104, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame miesto na pozíciu programátora (Unity3D/c#/js/php/as3 a pod.). Náplňou práce je programovanie a skriptovanie hier a iných aplikácii.

Ponúkame:
- možnost spolupracovať na hrách a projektoch pracujúcich s najmodernejšími konceptami a technológiami, cielených na celosvetovú uživateľskú základňu
- možnost učiť sa "zabehu" z dosiahnutých výsledkov a od ostatných členov teamu
- možnosť flexibilného pracovného času
- priestor pre osobný a profesný rozvoj
- progresívne odmeňovanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadujeme:
- základným predpokladom je vlastná motivácia
- schopnosť zaradiť sa a pracovať ako člen teamu
- schopnosť samostatne programovať (Unity3D/c#/js/php/as3 a pod.)

V INOVE sa zaoberáme tvorbou hier a projektov pracujúcich s najmodernejšími konceptami a technológiami - mobilné platformy, Windows, VR, AR, MS Kinect, ...

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2103936  Dátum zverejnenia: 7.5.2015