Technický manažér

TECH-MASTERS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 63, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za implementáciu nových výrobkov
- zodpovednosť za aktualizáciu zavedených výrobkov
- zaškoľovanie pracovníkov na nové/aktualizované výrobky
- organizovanie a realizovanie výrobkových školení
- distribúcia informácií o výrobkoch riadiacim pracovníkom a predajcom výrobkov
- riadenie aktualizácií predajných dokumentov
- kontrola technických listov, manuálov a ďalšej technickej dokumentácie k výrobkom
- kontrola etikiet a riadenie ich aktualizácií
- sledovanie aktuálnosti kariet bezpečnostných údajov, ich tvorba a revízia
- účasť na poradách, školeniach a teambuildingoch
- služobné cesty podľa potreby

- dlhodobá spolupráca v stabilnej firme so zahraničnou účasťou
- možnosť profesionálneho rastu
- nadpriemerné platové ohodnotenie
- firemný mobilný telefón
- vernostné odmeny
- vynikajúcu firemnú kultúru a serióznosť jednania
- spolupráca s renomovanými nadnárodnými firmami

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

dobré znalosti v odbore priemyselnej chémie, vysoké pracovné nasadenie, angažovanosť, zodpovednosť, lojalita voči firme, flexibilita, trvalé bydlisko v Prešove

TECH-MASTERS Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku už vyše 30 rokov a patrí do skupiny firiem pôsobiacich v celej Európe, ktoré sú expertmi na inovatívne riešenia pre profesionálnu starostlivosť a údržbu v oblasti výroby a priemyslu.
Zaoberáme sa predajom výrobkov priemyselnej chémie na opravu a údržbu zodpovedajúcich všetkým európskym zdravotníckym a bezpečnostným normám.
V prípade, že ste sa našli v našom popise na túto pozíciu, zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]. Vhodných kandidátov priamo oslovíme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3155777  Dátum zverejnenia: 9.8.2017