Pozícia

Technical / API support

Place of work
Jarošova 1, Bratislava
Contract
na dohodu (brigády)
Salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je skvelým štartom pre vysokoškolských študentov, ktorí sa chcú zdokonaliť v programovaní a skriptovaní a radi by spoznali oblasť biometrie.

- Technický support našich produktov (API biometrických knižníc)
- Základný biometrický support
- Analýza požiadaviek zákazníka, code review, mailová komunikácia s klientmi z celého sveta

- Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a webových aplikácií
- Pôsobnosť na celosvetovom trhu
- Práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- Kontakt s rôznymi kultúrami
- Adekvátne ohodnotenie s možnosťou rastu s ohľadom na výsledky
- Individuálny prístup
- Pravidelné koncoročné odmeny
- Flexibilná pracovná doba

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected].

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C++ - Základy

- Študent vysokej školy s technickým zameraním (4.,5. ročník preferovaný)
- Znalosť Anglického jazyka
- Skúsenosti s programovaním - aspoň z univerzity
- Výhodou je zakladná znalosť týchto programovacích jazykov: C, C++, Java a C#
- Výhodou sú použivateľské alebo aj administrátorské skúsenosti s bežne používanými operačnými systémami (Windows, Linux, Android, iOS, Windows Mobile)
- Zodpovedný prístup a zmysel pre detail
- Tímový duch a flexibilita
- Ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 3120644  Dátum zverejnenia: 17.1.2018