Technical / API support

Innovatrics, s.r.o.

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je skvelým štartom pre vysokoškolských študentov, ktorí sa chcú zdokonaliť v programovaní a skriptovaní a radi by spoznali oblasť biometrie.

  • Technický support našich produktov (API biometrických knižníc)
  • Základný biometrický support
  • Analýza požiadaviek zákazníka, code review, mailová komunikácia s klientmi z celého sveta

  • Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a webových aplikácií
  • Pôsobnosť na celosvetovom trhu
  • Práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
  • Kontakt s rôznymi kultúrami
  • Adekvátne ohodnotenie s možnosťou rastu s ohľadom na výsledky
  • Individuálny prístup
  • Pravidelné koncoročné odmeny
  • Flexibilná pracovná doba

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na adresu jobs@innovatrics.com.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Študent vysokej školy s technickým zameraním (4.,5. ročník preferovaný)
  • Znalosť Anglického jazyka
  • Skúsenosti s programovaním - aspoň z univerzity
  • Výhodou je zakladná znalosť týchto programovacích jazykov: C, C++, Java a C#
  • Výhodou sú použivateľské alebo aj administrátorské skúsenosti s bežne používanými operačnými systémami (Windows, Linux, Android, iOS, Windows Mobile)
  • Zodpovedný prístup a zmysel pre detail
  • Tímový duch a flexibilita
  • Ochota učiť sa nové veci
Chcem sa stať súčasťou tímu
VITAJTE V INNOVATRICS
Slovenská spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešení v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií. Vyhrali sme ocenenie IT firma roka 2015 a IT produkt roka 2016.
Viac o Innovatrics
ID: 3120644   Dátum zverejnenia: 8.8.2017