Pozícia

Front-end Developer

Place of work
Pri vinohradoch 82, Bratislava
Contract
plný úväzok, živnosť
Salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia ako stvorená pre človeka, ktorý má rád výzvy kreatívneho aj technického charakteru. Ak ovládaš HTML5 a CSS3, vyznáš sa aj v JavaScripte a dokážeš pracovať s grafikou, si náš človek.

- Zodpovednosť za používateľské rozhranie našich aplikácií a biometrických SW produktov
- Implementácia front-end aplikačnej vrstvy webových aplikácií
- Návrh nových funkcií a prototypov používateľského rozhrania, zlepšovanie používateľského komfortu a použiteľnosti
- Úzka spolupráca s back-end vývojármi z viacerých tímov
- Tvorba a údržba opakovane použiteľných kódov, šablón a knižníc
- Zodpovednosť za kvalitu výstupov a zabezpečenie future-proof dizajnu
- Neustále sledovanie technologicých noviniek v danej oblasti

- Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a webových aplikácií
- Možnosť ovplyvňovať výsledný produkt po technickej aj funkčnej stránke
- Pôsobnosť na celosvetovom trhu
- Práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- Kontakt s rôznymi kultúrami
- Adekvátne ohodnotenie s možnosťou rastu s ohľadom na výsledky
- Individuálny prístup
- Pravidelné koncoročné odmeny
- Flexibilná pracovná doba

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected].

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý

- Skúsenosť ako front-end vývojár
- Znalosť programovacích jazykov HTML5, CSS3 a JavaScript
- Znalosť moderných vývojových platforiem:
JavaScript frameworky - ReactJS, JQuery, znalosť Angularu je výhodou
CSS platformy, ako SASS alebo LESS.
Workflow nástroje, ako napr. WebPack, Gulp.
- Znalosť dizajnových a obrazovo-autorských nástrojov, ako je napríklad Adobe Photoshop / Fireworks / Experience Design; Sketch, schopnosť vytvárať nové návrhy rozhraní a / alebo vykonať úpravy už existujúcich a pripravovať grafické zdroje pre aplikačný vývoj.
- Zmysel pre dizajn a estetiku s dôrazom na responzívny dizajn a použiteľnosť v mobilných aplikáciách
- Skúsenosti s testovaním a ladením aplikácie v prehliadači
- Zameranie na kvalitu a detail
- Výhodou je znalosť back-end platforiem a verzionovacích nástrojov, ako sú Ruby on Rails, Node.js, Git

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 2978688  Dátum zverejnenia: 24.7.2017