Pozícia

IT Konzultant

Place of work
Pri vinohradoch 82, Bratislava
Contract
plný úväzok, živnosť
Salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s vývojom softvéru a značné komunikačné schopnosti v práci s klientami? Rád cestuješ a spoznávaš nové kultúry? Táto príležitosť možno čaká práve na teba.

- Konzultačná činnosť pre klientov z celého sveta so zameraním na biometriu a robustné projekty
- Poskytovanie produktových, technických a používateľských tréningov a workshopov pre našich zákazníkov
- Pre-sales support, definícia rozsahu prác, kontrola a podpora dodávky projektu, písanie projektovej dokumentácie
- Spolupráca s obchodným, vývojovým a delivery tímom v rámci spoločnosti
- Podpora zákazníka
- Účasť na výstavách v oblasti biometrie, identity managementu a bezpečnosti
- Cestovanie po celom svete a komunikácia s rôznymi kultúrami

- Prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
- Pôsobnosť na celosvetovom trhu – kontakt s rôznymi kultúrami
- Práca v tíme ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu
- Adekvátne ohodnotenie a možnosť ďalšieho rastu
- Pravidelné koncoročné odmeny
- Flexibilná pracovná doba
- Pravidelné tímove podujatia
- Individuálny prístup
- Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a distribuovaných systémov

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected].

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- VŠ vzdelanie technického smeru
- Skúsenosti z oblasti vývoja SW aspoň 5 rokov
- Skúsenosti na pozícií IT konzultanta, SW analytika, architekta alebo produktového manažéra aspoň 1-2 roky
- Skúsenosti s prezentovaním existujúcich riešení zákazníkom
- Skúsenosti so školením zákazníkov sú výhodou
- Základná znalosť UML a práce v Enterprise Architect (alebo podobnom CASE nástroji)
- Dobré výkladové a prezentačné schopnosti aj v anglickom jazyku
- Schopnosť vysvetliť zložité idey jednoduchým spôsobom
- Samostatnosť, zodpovednosť
- Konzultatívny a analytický prístup
- Ochota cestovať po celom svete a spolupracovať s rôznymi kultúrami
- Chuť učiť sa nové veci, drive a nadšenie pre prácu
- Aktívna znalosť anglického jazyka na komunikatívnej, reprezentatívnej úrovni vrátane technickej angličtiny
- Aktívna znalosť francúzštiny alebo španielčiny je vítaná

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 2937384  Dátum zverejnenia: 3.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou