Pozícia

Java Quality Engineer

Place of work
Pri vinohradoch 82, Bratislava
Contract
plný úväzok, živnosť
Salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj interných QA nástrojov pre testovanie distribuovaného systému na platforme Java
- Návrh a vývoj nových funkčných / performance testov, údržba existujúcej testsuity, správa CI nástrojov, účasť na interných QA procesoch
- Rozvoj existujúceho produktu a vývoj nových funkčných celkov v oblasti biometrie
- Riešenie operatívnych problémov, analýza a nahlasovanie problémov
- Komunikácia s internými skupinami R&D a vývoj aplikácií

- Prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
- Práca v tíme ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu
- Adekvátne ohodnotenie
- Pravidelné koncoročné odmeny
- Flexibilná pracovná doba
- Pravidelné tímove podujatia
- Individuálny prístup
- Sick daye
- Občerstvenie
- Loyalty bonus
- Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a distribuovaných systémov
- Možnosť ovplyvňovať výsledný produkt po technickej aj funkčnej stránke

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj životopis na adresu [email protected].

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

information technologies

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

- VŠ vzdelanie v obore IT
- Skúsenosť s programovaním v jazyku Java (dôraz na Java SE, JEE)
- Skúsenosť s distribuovanými systémami (multithreading, paralelizmus, client / server)
- Skúsenosť s testovacími frameworkami (JUnit, Mockito)
- Výhodou schopnosť využívať skriptovacie jazyky na automatizovanie rutinných úloh, parsovanie logov, atď.
- Výhodou skúsenosť s CI nástrojmi (Jenkins)
- Výhodou skúsenosť s Maven, ActiveMQ, AMQP, JGroups
- Orientácia v oblasti technológií a trendov vo svete Javy
- Pri nahlasovaní chýb sa očakáva pokročilejší výstup - root cause nie len symptómy, uchádzač musí byť schopný samostatne analyzovať / ladiť Java kód, navrhovať opravy
- Znalosť Git, prípadne podobný SCM nastroj (Mercurial, SVN, atd.)
- SQL a aspoň jeden RDMBS (ideálne Oracle alebo PostgreSQL)
- Skúsenosť s vývojom a administráciou v prostredí OS Linux
- Základná znalosť konfiguračného manažmentu a sietí
- výhodou znalosť testovania v cloudovom prostredí

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 2837532  Dátum zverejnenia: 2.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou