Kontrolór kvality

Innopharma s.r.o.

Miesto práce
Innopharma s.r.o., Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
1 010 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda: 860EUR Mesačný bónusový systém: 50 EUR dochádzkový bónus 100 EUR výkonnostný bónus od 20 EUR lojalitný bónus (nárok po 1 roku zamestnania) Stravné lístky v hodnote 4.80 EUR v plnej hodnote platí zamestnávateľ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonanie analýz surovín a baliacich materiálov podľa špecifikácií
Analýza polotovarov a hotových výrobkov podľa špecifikácií
Evidencia výsledkov analýz
Práca s laboratórnymi prostriedkami a chemikáliami
Kontrola osobnej hygiény a čistoty v celej prevádzke
Úzka spolupráca s oddelením výroby a skladu
Práca na 8 hodinové zmeny - 6:00-14:00, 14:00-22:00, od pondelka do piatku.

Pokiaľ sa cítite, že Vaše odvetvie, kde pracujete je v riziku, pridajte sa k nám. Výrobou našich produktov pomáhame prevencií chorôb.
Ponúkame stabilné pracovné miesto od roku 2008 aj počas pandémie. Čisté pracovné prostredie.
Priateľský kolektív, do počtu 120 zamestnancov.
Prídel produktov.
Stravné lístky v hodnote 4.80 EUR v plnej výške hradí firma.
Bonusová schéma - dochádzkový/výkonnostný/vernostný bonus mesačne

Informácie o výberovom konaní

Dopravu na pracovisko si každý zamestnanec zabezpečí sám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinársky

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Potravinárska výroba

Tímová práca ale aj schopnosť pracovať samostante
Precíznosť

Vyrábame a balíme produkty na posilnenie imunitného systému - výživové doplnky, vitamínové a šumivé tabletky, hroznový cukor. Po našich kvalitných výrobkoch je neustále vysoký dopyt, distribuujeme ich do celej Európy aj mimo. Innopharma je členom skupiny EVP Group, kam patria aj sesterské spoločnosti vo Veľkej Británií, v Španielsku a v Nemecku.
www.innopharma.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2154648  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 010 EUR/mesiac