Maintenance Supervisor. Zaujímavá mzda + bonusy

Innopharma s.r.o.

Miesto práce
okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu strojov: lisovacie stroje, baliacie stroje, tlačiarne, atď.
Vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení.
Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení.
Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.)
Spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi.
ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA JE NEVYHNUTNÁ

Stabilná spoločnosť.
Čisté pracovné prostredie.
Pravidelné výplaty na bankový účet.
Bónusový systém.
Stravné lístky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojnícke, elektrotechnicke

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Ochota pracovať na 2 zmeny a soboty.

Vyrábame a balíme produkty na posilnenie imunitného systému - výživové doplnky, vitamínové a šumivé tabletky, hroznový cukor. Po našich kvalitných výrobkoch je neustále vysoký dopyt, distribuujeme ich do celej Európy aj mimo. Innopharma je členom skupiny EVP Group, kam patria aj sesterské spoločnosti vo Veľkej Británií, v Španielsku a v Nemecku.
www.innopharma.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1502844  Dátum zverejnenia: 5.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody