CAM programátor

InnoMech k.s.

Miesto práce
Staničná 15, Veľký Šariš
Termín nástupu
ihneď
od 1100,- brutto v závislosti od praxe a kvalifikácie + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zostavovanie programov pre CNC frézy a sústruhy
- systém: SolidCAM + OneCNC
- príprava potrebných prevádzkových prostriedkov a materiálov pre výrobu

- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- zaujímavá a rôznorodá činnosť
- v rámci firmy sú možností osobného a odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

- pracujete samostatne na základe výkresovej dokumentácie od zákazníka
- vyznáte sa v požiadavkách na kvalitu v strojárstve
- Ste pripravený pracovať v dvojzmennej prevádzke

Hlavným zameraním spoločnosti je kusová výroba dielov pomocou presných prístrojov a zariadení. Spektrum siaha od jednoduchých dielov vyrobených prostredníctvom meracích a montážnych zariadení až po diely vyrobené pomocou komplexných špeciálnych strojov.
Zákaznícku základňu tvoria predovšetkým známe spoločnosti pôsobiace v automobilovom priemysle a strojárskej výrobe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2778172  Dátum zverejnenia: 28.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100,- brutto v závislosti od praxe a kvalifikácie + osobný príplatok