Sekretariát

InnoMech k.s.

Miesto práce
Budovatelska 38, okres Prešov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia, spracovanie a potvrdzovanie objednávok od zákazníkov
Spracovanie dopytov a nákup materiálov a služieb
Objednávanie spotrebného materiálu, stravných lístkov
Sledovanie termínov
Vystavovanie potvrdení o nadobudnutí tovaru
Vystavovanie dodacích a nákladných dokumentov
Organizovanie transportov
Evidencia a spracovanie došlej a vyšlej pošty
Evidencia, spracovanie a kontrola dodávateľských účtovných dokladov
Pokladňa, evidencia pokladničných bločkov a bločkov platených kartou
Príprava účtovných dokladov pre úhrady
Kopírovanie, skenovanie, archivácia dokladov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Hlavným zameraním spoločnosti je kusová výroba dielov pomocou presných prístrojov a zariadení. Spektrum siaha od jednoduchých dielov vyrobených prostredníctvom meracích a montážnych zariadení až po diely vyrobené pomocou komplexných špeciálnych strojov.
Zákaznícku základňu tvoria predovšetkým známe spoločnosti pôsobiace v automobilovom priemysle a strojárskej výrobe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2658946  Dátum zverejnenia: 14.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou