Východoslovenská energetika, a.s. (VSE) je energetická spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby spojené s odberom elektriny. Predmetom činnosti VSE je nákup elektriny od výrobcov a jej predaj približne 500 000 zákazníkom – domácnostiam, firmám a organizáciám, veľkým a kľúčovým zákazníkom. Spoločnosť je od roku 2003 súčasťou nemeckého energetického koncernu innogy (predtým RWE), ktorý patrí medzi vedúce energetické spoločnosti v Európe. Ak chceš byť súčasťou firmy, ktorá je kľúčová pre život na východnom Slovensku, tak Východoslovenská energetika ja tá pravá firma pre teba. VSE ponúka zamestnanie v rôznych oblastiach Obchodu, Marketingu a Administratívy.

Innogy expert - Revúca

V Revúcej a okolí hľadáme nových kolegov so skúsenosťami, talentom a nadšením pre obchod. Pridajte sa k nám aj Vy a rozvíjajte svoje schopnosti v inovatívnej a dynamickej VSE.

Náplň práce

  • predaj produktov a energetické poradenstvo
  • obchodné stretnutia so zákazníkmi - domácnosti (nie D2D)
  • práca v teréne
  • vytváranie a spravovanie zákazníckej databázy
  • aktívna komunikácia so zákazníkmi

Požiadavky na kandidáta

  • úplné stredoškolské vzdelanie
  • výborné predajné zručnosti a skúsenosti z oblasti predaja
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet) na pokročilej užívateľskej úrovni podmienkou
  • aktívny vodič
  • prehľad v oblasti energetiky výhodou

Podmienky a výhody

  • pevný základný plat
  • nelimitovaný bonus podľa výkonu
  • služobný automobil, MT, notebook
  • stabilita zamestnávateľa
  • program vzdelávania

Miesto výkonu práce: Revúca / Banskobystrický, Košický kraj

Informácie k výberovému konaniu:

Ak sa aj Vy chcete podieľať na budovaní našej spoločnosti spoločne s nami a kariérne rásť, neváhajte a pošlite nám životopis, najneskôr do 23.07.2017.

Túto pozíciu hľadáme pre Revúca, Banskobystrický kraj, Košický kraj
Ak sa vám ponúkaná práca páči, pošlite nám svoj životopis! Všetkým uchádzačom sa ozveme o stave výberového konania do 14 dní. Úspešných kandidátov, ktorí budú spĺňať uvedené požiadavky, budeme kontaktovať telefonicky.
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3134009   Dátum zverejnenia: 17.7.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.