innogy Slovensko je súčasťou medzinárodného koncernu innogy (predtým RWE), ktorý celosvetovo zamestnáva vyše 60 000 ľudí. Na Slovensku zabezpečujeme pre viac ako 120 000 zákazníkov dodávku plynu. Navyše prinášame unikátne produkty pre domácnosť a radíme našim zákazníkom ako ušetriť.

Innogy expert - Rimavská Sobota

V Banskej Bystrici a okolí hľadáme nových kolegov so skúsenosťami, talentom a nadšením pre obchod. Pridajte sa k nám aj Vy a rozvíjajte svoje schopnosti v inovatívnej a dynamickej innogy.

Náplň práce

  • predaj produktov a energetické poradenstvo
  • obchodné stretnutia so zákazníkmi - domácnosti (nie D2D)
  • práca v teréne
  • vytváranie a spravovanie zákazníckej databázy
  • aktívna komunikácia so zákazníkmi

Požiadavky na kandidáta

  • úplné stredoškolské vzdelanie
  • výborné predajné zručnosti a skúsenosti z oblasti predaja
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet) na pokročilej užívateľskej úrovni podmienkou
  • aktívny vodič
  • prehľad v oblasti energetiky výhodou

Podmienky a výhody

  • pevný základný plat
  • nelimitovaný bonus podľa výkonu
  • služobný automobil, MT, notebook
  • stabilita zamestnávateľa
  • program vzdelávania

Miesto výkonu práce: Rimavská Sobota / Banskobystrický kraj

Informácie k výberovému konaniu:

Ak sa aj Vy chcete podieľať na budovaní našej spoločnosti spoločne s nami a kariérne rásť, neváhajte a pošlite nám životopis, najneskôr do 23.07.2017.

Túto pozíciu hľadáme pre Banskobystrický kraj, Rimavská Sobota
Ak sa vám ponúkaná práca páči, pošlite nám svoj životopis! Všetkým uchádzačom sa ozveme o stave výberového konania do 14 dní. Úspešných kandidátov, ktorí budú spĺňať uvedené požiadavky, budeme kontaktovať telefonicky.
ID: 3133996   Dátum zverejnenia: 17.7.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.