Innogy expert - Bratislavský kraj

innogy Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Bratislavskom kraji hľadáme nových kolegov so skúsenosťami, talentom a nadšením pre obchod. Pridajte sa k nám aj Vy a rozvíjajte svoje schopnosti v inovatívnej a dynamickej innogy.

Náplň práce

- predaj produktov a energetické poradenstvo
- práca v teréne
- obchodné stretnutia so zákazníkmi - domácnosti (nie D2D)
- aktívna komunikácia so zákazníkmi
- vytváranie a spravovanie zákazníckej databázy

Požiadavky na kandidáta

- úplné stredoškolské vzdelanie
- výborné predajné zručnosti a skúsenosti z oblasti predaja
- MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet) na pokročilej užívateľskej úrovni podmienkou
- aktívny vodič
- prehľad v oblasti energetiky výhodou

Podmienky a výhody

- pevný základný plat
- nelimitovaný bonus podľa výkonu
- služobný automobil, MT, notebook
- stabilita zamestnávateľa
- program vzdelávania

Miesto výkonu práce: Bratislavský kraj

Informácie k výberovému konaniu:

Ak sa aj Vy chcete podieľať na budovaní našej spoločnosti spoločne s nami a kariérne rásť, neváhajte a pošlite nám životopis, najneskôr do 04.06.2017.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008(do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme dodávateľom zemného plynu a energetických riešení, ktorému na Slovensku verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.

Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb neustále vyvíjame inovatívne produkty a riešenia, ktoré našim zákazníkom pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a starajú sa o ich osobné pohodlie.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdeš na www.innogy.sk

O spoločnosti innogy Solutions

Spoločnosť innogy Solutions s.r.o. prináša inovatívne energetické riešenia, ktoré pomáhajú zefektívňovať prevádzky zákazníkov a v konečnom dôsledku šetriť ich finančné prostriedky. Našou ambíciou je stať sa významným hráčom v oblasti zabezpečovania plynulého chodu technických zariadení budov a poskytovateľom garantovaných energetických služieb.

Viac informácií o nás nájdeš na www.ciat.sk
ID: 3083231  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.