Regionálny teamleader - Východné Slovensko

innogy Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavé pracovné miesto s nasledovnou náplňou:

Hlavné zameranie
- riadi a rozvíja pridelený obchodný tím v regióne
- vyhľadáva obchodné príležitosti v regióne
- riadi a napĺňa obchodný a finančný plán z pohľadu predajného kanála

Pracovná náplň
- buduje a riadi obchodný tím vo zverenom regióne
- podporuje a mentoruje novonastúpených obchodných zástupcov v rámci ich rozvoja
- zodpovedá za rozvoj predajných kapacít a plnenie predajných plánov
- zodpovedá za dodržiavanie marketingových štandardov spoločnosti a prispieva k budovaniu jej pozitívneho imidžu
- realizuje predaj produktov a služieb spoločnosti
- s obchodným tímom hľadá a testuje možnosti nových foriem predajných príležitostí v regióne
- aktívne kontaktuje zákazníkov v súvislosti s aktuálnymi obchodnými a marketingovými kampaňami
- analyzuje potreby zákazníkov za účelom optimalizácie predaja a zvýšenia spokojnosti existujúcich zákaznikov
- poskytuje poradensko ‐konzultačnú činnosť ohľadom obchodných a technických otázok pre zakazníkov
- analyzuje výkonnosť jednotlivých obchodných zástupcov a obchodných skupín
- spolupracuje pri tvorbe produktov a služieb a pri plánovaní marketingových aktivít
- navrhuje nastavovanie interných a externých rozhraní potrebných pre efektívnu prácu obchodných tímov
- reportuje podľa požiadaviek nadriadeného

Pracovisko - východné Slovensko

Hľadáme nového kolegu s nasledovným profilom:

Kvalifikačné požiadavky
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni - výhodou
- vodičský preukaz typu B - podmienkou

Osobitné požiadavky
- skúsenosti s riadením predajných kanálov - pozná špecifiká daného kanála
- skúsenosti s riadením procesov - rozumie predaj. procesom
- skúsenosti s obsluhou/predajom na kanáloch/BO - výhodou

PC zručnosti
- Excel, Power Point, Outlook - expert

Kompetencie (schopnosti)
- orientácia na ciele
- koncepčné myslenie
- inovatívny prístup
- odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie
- iniciatíva a proaktívny prístup
- flexibilita
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- lektorské zručnosti - skúsenosti s predajnými školeniami
- predajné zručnosti
- prozákaznícka orientácia
- tímová kooperácia

Informácie k výberovému konaniu:

Ak máte záujem a spĺňate naše požiadavky, určite nám zašlite svoj životopis najneskôr do 30.04.2017.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008(do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme dodávateľom zemného plynu a energetických riešení, ktorému na Slovensku verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.

Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb neustále vyvíjame inovatívne produkty a riešenia, ktoré našim zákazníkom pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a starajú sa o ich osobné pohodlie.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdeš na www.innogy.sk

O spoločnosti innogy Solutions

Spoločnosť innogy Solutions s.r.o. prináša inovatívne energetické riešenia, ktoré pomáhajú zefektívňovať prevádzky zákazníkov a v konečnom dôsledku šetriť ich finančné prostriedky. Našou ambíciou je stať sa významným hráčom v oblasti zabezpečovania plynulého chodu technických zariadení budov a poskytovateľom garantovaných energetických služieb.

Viac informácií o nás nájdeš na www.ciat.sk
ID: 3028168  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.